Pure Care

Pieluchy dada pure care

Nowe pieluszki Dada Pure Care powstały z troski o bezpieczeństwo Twojego maluszka i środowiska, w którym będzie dorastać.
Połączenie materiałów naturalnego pochodzenia, m.in. organicznej bawełny i celulozy bielonej bez chloru, z najnowocześniejszą technologią sprawia, że nasze pieluszki zapewniają niezawodną ochronę i są idealne dla delikatnej skóry dziecka już od pierwszych dni życia.

Powłoczka wewnętrzna pieluszki stworzona jest w 100% z materiałów pochodzenia roślinnego, jest miękka, oddychająca i delikatna dla skóry maluszka. Zastosowanie technologii natychmiastowego i równomiernego wchłaniania wilgoci i długotrwałej chłonności pomaga utrzymać skórę dziecka w suchości i chronić ją przed podrażnieniami.

Jakość, bezpieczeństwo i troska o środowisko naturalne dla Dada Pure Care zostały potwierdzone licznymi certyfikatami, m.in. Dermatest, Allergy Certified, EU Ecolabel. Pieluszki Dada Pure Care zostały wyprodukowane w fabrykach wykorzystujących energię elektryczną pochodzącą ze źródeł odnawialnych. Opakowanie pieluszek wykonane zostało w 51% z materiałów pochodzących z recyklingu, aby ograniczać ilość plastiku w środowisku.